"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Matthew Perry zdegradowany 0

Aktor z serialu Przyjaciele będzie jedną z gwiazd i producentem mrocznego serialu komediowego, który zadebiutuje na kanale Showtime.

Matthew Perry, gwiazdor hitowego serialu komediowego Przyjaciele zostanie producentem oraz jednym z głównych gwiazd nowego serialu, który zostanie stworzony dla kanału Showtime. Serial jak donoszą producenci ma być oparty na mroczniejszym humorze, czyli zupełnie innym, do jakiego przywykł nas artysta.

Serial zatytuowany The End of Steve opowiadać ma historię nieszczęśliwego gospodarza pewnego telewizyjnego show, który związku z niskimi wynikami oglądalności zostaje zdegradowany i zmuszony do prowadzenia popołudniowego programu w lokalnej stacji telewizyjnej w mieście Rochester. Zupełnie nowe otoczenie jest szansą dla mężczyzny, aby rozpoczął życie od nowa. Zarówno w aspekcie zawodowym jak i prywatnym.

Obecnie Matthew Perry zakończył pracę nad filmem 17 Again, w którym partneruje mu Zac Efron. Film ten będzie miał swoją premierę 17 kwietnia przyszłego roku. Obraz powstaje dla studia Warner Bros.

Matthew Perry w filmie Jak ugryźć 10 milionów 2 2004Matthew Perry w filmie Jak ugryźć 10 milionów 2 2004

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…