"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Będzie Resident Evil 4 0

Paul W.S. Anderson w wywiadzie dla Brytyjskiej gazety ujawnił, iż prawdopodobnie napisze scenariusz do Resident Evil 4.

Paul W.S. Anderson w jednym z udzielonych niedawno wywiadów ujawnił, iż najprawdopodobniej zajmie się pisaniem scenariusza do kolejnej już części ekranizacji filmu Resident Evil, opartej na grze komputerowej. Według słów artysty zająłby się on pisaniem skryptu w momencie zakończenia prac nad remakiem The Long Good Friday.

Po raz pierwszy o możliwości nakręcenia kolejnej części serii filmów powiedziano już w lipcu, kiedy to w MTV ujawniono rozmowy Andersona ze studiem Sony. Mówiono wtedy, iż jest szansa na wznowienie przygód Alice i walce z wrogą korporacją, Umbrella.

Resident Evil to gra, która zadebiutowała w roku 1996 na konsolach Sony PlayStation. Była jedną z pierwszych gier, która tak przypadła do gustu, że stała się najbardziej kultową grą z gatunku survival horror. W roku 2002 ukazała się ekranizacja gry, do której scenariuszem i reżyserią zajął się Paul W.S. Anderson. W zeszłym roku mieliśmy okazję obejrzeć trzecią część przygód z tej serii. Produkcją noszącą tytuł Resident Evil: Zagłada wyreżyserował Russell Mulcahy.

Kadr z filmu Resident Evil: Zagłada 2007Kadr z filmu Resident Evil: Zagłada 2007

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…