Underworld: Rise of the Lycans 0

Pojawił się pierwszy zwiastun trzeciej części o wiecznej wojnie wampirów z Lycanami z Mithrą, Nighy i Sheenem

Dużo kinomanów na pewno pamięta Underworld oraz Underworld: Ewolucja z wspaniałą w tej roli Kate Beckinsale. Film może nie był mega hitem, ale podobał się, miał specyficzny, mroczny klimat i ludzie chcieli więcej. Od początku planowano trylogie. Miał być jeden sequel i jeden prequel.

Underworld: Rise of the LycansUnderworld: Rise of the Lycans

Przyszedł czas na prequel Underworld: Rise of the Lycans, czyli nie zobaczymy już Kate Beckinsale, ale nie rozpaczajcie, jest Rhona Mitra, która wygląda bardzo przyzwoicie w swojej roli.

Prequel opowiada o początku trwającej setki lat wojny arystokratycznych wampirów znanych jako Handlarze Śmierciąi z ich niegdyś niewolnikami, Lycanami. W Średniowieczu, młody Lycan imieniem Lucian (Michael Sheen) jawi się jako potężny przywódca, który zbiera wilkołaki przeciwko Viktorowi (Bill Nighy), okrutnemu królowi wampirów, który ich zniewolił. Do Luciana dołącza jego tajemnicza kochanka, Sonja (Mitra). Następuje wielka bitwa z armią Handlarzy Śmierci i walka Lycan o ich wolność…

Jeśli ktoś pamięta drugą część, to ta historia była tam wspomniana.

Co nam może zaoferować trzecia część?

Mimo wszystko zwiastun zachęca swoim mrocznym klimatem i rozmachem. Osobiście zawsze chciałem zobaczyć porządną bitwę Lycan z wampirami i chyba się w końcu doczekam. Martwić może zmiana reżysera, a jest nim teraz Patrick Tatopolous, mistrz efektów specjalnych. Wiemy, jak to z takimi debiutami bywało i niestety jest to powód do obaw, miejmy nadzieję, że nieuzasadnionych.

Autorami scenariusza są twórcy dwóch poprzednich części.

Oczywiście do swoich ról powrócą świetni Bill Nighy i Michael Sheen, którzy widać, że świetne czują się grając swoje postaci.

Premiera w USA odbędzie się 23 stycznia 2009.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

opatrznik

Hm.. mam mieszane odczucia. Ale napewno obejrze:)

Proszę czekać…