Donald Trump uruchamia własne studio filmowe 0

Donald Trump ogłosił, że zamierza powiększyć swoje imperium o wytwórnię filmową, którą poprowadzi uczestnik reality show Apprentice

- To bardzo utalentowany człowiek, świetny student Harvardu i znakomicie się sprawdzi na tym stanowisku – powiedział Trump o Andym Litinskym.

The Apprentice / nbc.comThe Apprentice / nbc.com

Trump zdradził, że jednym z pierwszych projektów realizowanych przez studio będzie program telewizyjny oparty o grę planszową Monopol, w której uczestnicy kupują i rozwijają imperia, starając się doprowadzić innych graczy do bankructwa.

Trump już wcześniej angażował się w produkcję między innymi Apprentice czy wyborów Miss USA oraz Miss Universe, chce jednak dzięki nowemu przedsięwzięciu zyskać większą możliwość realizowania kolejnych projektów.

Litinsky miał 23 lata kiedy pojawił się w drugiej edycji programu Apprentice, w którym 18 zawodników ubiegało się o wysoce płatną pracę w organizacji Trumpa. Odpadł w jednej z rund finałowych. Wywarł jednak wystarczająco dobre wrażenie, aby teraz uzyskać ofertę objęcia posady managera w nowym zespole magnata.

megafon.pl

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Przyznam ze Apprentice to jednen z moich ulubionych programow tego typu – i pierwsze dwie serie sledzilem na biezaco na stronie nbc.com :) ciekawe czy kiedys ktos zrobi Polska wersje ;) bo wiem ze w UK byla … moglby rekrutowac np Kulczyk :) pozdrawiam

Proszę czekać…