Kolejne zmiany w obsadach seriali 0

Emilio Estevez, Dylan McDermott, Reiko Aylesworth, Amy Price-Francis, James Van Der Beek i David Denman w serialach

DW?CH I P?Ł : Emilio Estevez zagra w jednym z odcinków. W obsadzie są Charlie Sheen, Jon Cryer, Angus T. Jones, Marin Hinkle, Conchata Ferrell i Holland Taylor. Zagra przyjeciela od kieliszka Charliego, który przyjeżdża w odwiedziny.

Reiko AylesworthReiko Aylesworth

THE LINE : Znany z The Practice, <a href=Dylan McDermott>Dylan McDermott zagra w serialu uznanego producenta hitów z Hollywood, Jerry’ego Bruckheimera (ostatnio trylogia Piratów z Karaibów). Jest to dramat policyjny opowiadający o jednostce tajniaków LAPD, którzy pracują na cienkiej granicy pomiędzy robienie swojego, a pokusą łatwych pieniędzy. McDermott zagra porucznika Andre Cartera, doświadczonego oficera, który stworzył jednostkę i nią dowodzi. Poza nim w obsadzie są: Logan Marshall-Green, Omari Hardwick i Nicki Aycox. Scenariusz napisał Doug Jung, a reżyserem jest Danny Cannon.

LOST : Reiko Aylesworth znana z Ostrego Dyżuru dołącza do serialu Zagubieni. Wcieli się w Amy, kobietę sukcesu, która szuka odpowiedniego mężczyzny.

24 GODZINY : Amy Price-Francis (The Cleaner, Californication) dołącza do obsady najnowszego sezonu hitowego serialu z Kieferem Sutherlandem.Wcieli się w bezwzględnego prawnika pracującego dla Jonasa Hodge’a (Jon Voight).

THE BIG BANG THEORY – Znana aktorka komediowa Sara Rue dołącza zagra gościnnie w serialu. Rue wcieli się w Dr. Stephanie Barnett, nową dziewczyną bohatera, która w skrócie została skradziona innemu.

EVA ADAMS – James Van Der Beek i David Denman zagrają w pilocie serialu stacji Fox. Scenarzystą i producentem jest Kevin Falls. Akcja dzieje się w agencji sportowej i skupia na postaci Adama, egoistycznego, seksistowskiego agenta, który pod wpływem uroku czarownicy zmienia się w piękną kobietę, aby poczuł to, co sam robił. Van Der Beek zagra Connora, dobrego przyjaciela Adama i obecnie agenta w firmie. Denman zagra innego agenta, Paula, samotnego ojca dochodzącego do siebie po rozwodzie.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…