"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Dystrybuują Management 0

Finalizowane są negocjacje w sprawie dystrybucji filmu z udziałem Harrelsona oraz Aniston. Dystrybucją kinową zajmie się Samuel Goldwyn Films.

Samuel Goldwyn Films i Image Entertainment kończą negocjację w sprawie dystrybucji filmu z udziałem Jennifer Aniston pt. Managment. W rolach głównych zagrali Steve Zahn oraz Woody Harrelson a produkcją zajmowała się firma Sidney Kimmel Entertainment film. Była to jedna z najbardziej chwalonych produkcji w czasie trwania Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Toronto.

Management to komedia romantyczna, w której scenariuszem i reżyserią zajął się Stephen Belber. Producentami są Nan Morales, William Horberg oraz Jim Tauber. Film opowiada o losach pewnego menedżera hotelu (Zahn), który odnajduje niecodzienne zdjęcie jednej z gości (Aniston). Woody Harrelson miałby zagrać jej eks chłopaka.

Według informacji Samuel Goldwyn Films miałby zająć się dystrybucją filmu w kinach natomiast Image Entertainment zajmowałby się wydawaniem filmu w domowej dystrybucji (video, dvd itd.).

Jennifer AnistonJennifer Aniston

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…