"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Ratner dementuje plotki 0

Reżyser Brett Ratner zdementował informacje mówiące o tym, iż ma zająć się produkcją nowego Conana.

Wychodzi na to, iż informacje podawane przez większość serwisów filmowych mówiących o reżyserii nowej wersji Conana przez Bretta Ratnera były przedwczesne. Reżyser potwierdził, iż jest zaangażowany w tworzenie nowej opowieści o Conanie, ale nie oznacza to, iż będzie reżyserem nowego filmu. Co więcej wydaje się, że Ratner ma żal do producenta Avi Lerner'a za rozpuszczenie takich informacji.

Producent Avi Lerner obecnie wycofuje się ze swoich słów. W wywiadzie dla Los Angeles Times potwierdził, iż to właśnie on początkowo wypuścił informację prasową o udziale Ratnera w produkcji. Teraz informuje, iż nadal jest wiele przeszkód, aby Brett wyreżyserował film.

Również w wywiadzie dla tej samej gazety sam reżyser poinformował, że najważniejszą przeszkodą dla mocniejszego zaangażowania się w prace nad filmem jest planowana produkcja Gliniarza z Beverlly Hils 4, która wydaje się dostanie zielone światło od studia Paramount. I to właśnie nad tym obrazem skupia się reżyser. Niech wszystko będzie jasne. Ja nie robię Conana teraz. To jest zupełnie przedwczesna informacja powiedział w wywiadzie Retner.

Nowa ekranizacja Conana ma być zupełnie inną opowieścią niż te dotychczas znane (z udziałem Arnolda Schwarzenegger'a). Film ma skupić się na narodzinach tytułowego wojownika i jego młodzieńczych latach.

Brett RatnerBrett Ratner

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Adam_Siennica

Dobra wiadomość:)

Może znajdą kogoś innego…

Proszę czekać…