Kolejna część American Pie już niedługo 0

Ruszyły zdjęcia do kolejnej części przygód dobrze już znanych bohaterów, American Pie: The Naked Mile.

Za kamerą stoi Joe Nussbaum, zaś autorem scenariusza jest Erik Lindsay. Produkcją zajmą się Keith Border i Joel Soisson z Neo Art & Logic, Inc. Producentami wykonawczymi będą Craig Perry i Warren Zide, którzy mają za sobą doświadczenia w pracy nad trzema częściami tej układanki.

Pierwsza część American PiePierwsza część American Pie

W rolach głównych występują: Christopher McDonald, John White, Ross Thomas, Jake Siegel, Steve Talley i Jessy Schram. W najnowszej części Erik Stifler odkrywa, że najwyraźniej zostanie pierwszym z rodu, który ukończy szkołę jako prawiczek i podejmuje rozpaczliwe próby zmiany tego stanu rzeczy.

Obrazem, który zapoczątkował serię był American Pie, czyli sprawa dowcipna z 1999 roku. W 2001 roku do kin wszedł American Pie 2, zaś dwa lata później zadebiutował American Pie: Wesele. Na video ukazał się American Pie: Wakacje w 2005 roku. Najnowsza część także przeznaczona została na rynek wideo.

megafon.pl

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

Trophy

Dla mnie wszystkie części są fajne… :P

Justynka

e spoko filmik musze to obejrzec

srebrny

Pierwsze american pie to klasyk hehe w kinie ze znajomymi lalismy ze smiechu

majron

jedynka byla jeszcze calkiem dobra potem sie posypalo i bylo coraz gorzej :)

zonk

niestety kolejne czesci american pie ktore nie sa wyswietlane w kinach nie odnosza juz takich sukcesow, to juz nie jest to samo co pierwsze trzy czesci tej seri, moze sie myle ale jak dla mnie american pie bylo zabawne i ludze chetnie twn film ogladali jak grali tam ci sami aktorzy (Seann William Scott rzadzi!)

Proszę czekać…