Maniak serialowy lubujący się w telewizji brytyjskiej, która moim skromnym zdaniem bije na głowę wszelkie inne jeśli chodzi o seriale, programy rozrywkowe, filmy dokumentalne i pełnometrażowe. Oprócz tego rzucam okiem na seriale azjatyckie, głównie japońskie. Oczywiście śledzę także wydarzenia na wielkim amerykańskim ekranie. Aktualnie, korespondent z Londynu :)

Technicy-magicy wracają w listopadzie z trzecim sezonem 0

Serial komediowy o informatykach Technicy-magicy wraca na wizję brytyjskiego kanału Channel 4 już 21 listopada.

Już 21 listopada Channel 4 nada pierwszy odcinek trzeciego sezonu zabawnych przygód pracowników działu IT w jednej z londyńskich korporacji. Głównymi bohaterami są informatycy Roy i Moss oraz ich szefowa Jen, której umiejętności komputerowe ograniczają się do posługiwania się myszką.

!http://gfx1.fdb.pl/ute7ds(Bohaterowie serialu )!

Co czeka główne postacie w kolejnej serii? Ich czasem krucha znajomość zostaje wzmocniona, kiedy stają się ofiarami napastowania seksualnego, tworzą kalendarz erotyczny mojący pomóc im w zbieraniu funduszy, spotykają budowlańców z piekła, nieumyślnie pomagają w rabunku i dołączają do serwisu społecznościowego. Pomimo prób wydostania się z piwnic działu IT, Jen zostaje szybko poniżona i wraca do Roya i Mossa, którzy nie potrafią sobie bez niej radzić. W między czasie ich szef, Douglas, cierpi na serię klęsk wywołanych przez samego siebie, postrzela się w nogę, przywdziewa parę elektrycznych spodni, aby kontrolować popęd seksualny i mimo, że jest głównym dyrektorem niemal doprowadza Reynholm Idustries do bankructwa.

O świetności serialu może mówić fakt, że amerykańska stacja NBC zamierzała zrobić jego remake. Na szczęście do tej pory nie doszło do jego emisji. Bo to co brytyjskie niech zostanie w rękach Brytyjczyków. Starczy już tych amerykańskich przeróbek…

Zapowiedź sezonu trzeciego do zobaczenia TUTAJ. Oraz jedna z najbardziej znanych scen z Techników-magików – Nowa kampania antypiracka.

Źródło:serialebrytyjskie.blox.pl

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Flames23

Super, uwielbiam pośmiać się z zawodu który wykonuje, a "Technicy -magicy" to jest niepowtarzalna okazja.

Proszę czekać…