"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Brutalny gangster Carpenter'a 0

Legendarny mistrz horrorów John Carpenter nakręci film o brutalnym gangsterze z Las Vegas. Nie wiadomo kiedy rozpoczną się zdjęcia.

Legendarny mistrz horrorów John Carpenter, nie nakręcił nic od 2001 roku (żadnej produkcji kinowej od czasu Duchy marsa). Niedawno zaś dowiedzieliśmy się, iż pracuje nad ekranizacją filmu pt. The Prince . Scenariusz do tej produkcji napisał Jeremy Passmore.

Fabuła filmu toczy się wokół historii najbrutalniejszego gangstera z Las Vegas. W pewnym momencie jego żona umiera a on sam zostaje z dzieckiem. Znika i nikt nie wie, co się z nim stało. Wkrótce okazuje się, iż mieszka na odludnych terenach Ameryki, prowadząc życie zgodnie z prawem i spokojnie wychowując swoje dzieci zgodnie ze swoimi przekonaniami religijnymi. Wkrótce córka trafia na studia i znika. Były gangster postanawia ją odnaleźć a ślad, jaki odkrywa prowadzi prosto do Las Vegas.

Będzie to nowatorski film dla reżysera, bowiem nie będzie w nim elementów znanych sympatykom horrorów. Obraz ma być przepełniony brutalnością i grozą, ale tą, jaką można oglądać w filmach gangsterskich. Scenarzysta podkreśla, iż chciałby, aby film odwrócił tendencje od coraz gorszych jakościowo filmów gangsterskich.

Niestety jak na razie nie ma informacji o rozpoczęciu produkcji ani nawet wstępnych planów realizacji. Nie istnieje nic poza skryptem oraz reżyserem, który chciałby w nim uczestniczyć. Niemniej istnieje ziarenko nadziei, iż wkrótce jakieś studio zainteresuje się tym obrazem.

John CarpenterJohn Carpenter

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…