Maniak serialowy lubujący się w telewizji brytyjskiej, która moim skromnym zdaniem bije na głowę wszelkie inne jeśli chodzi o seriale, programy rozrywkowe, filmy dokumentalne i pełnometrażowe. Oprócz tego rzucam okiem na seriale azjatyckie, głównie japońskie. Oczywiście śledzę także wydarzenia na wielkim amerykańskim ekranie. Aktualnie, korespondent z Londynu :)

ABC zamawia dodatkowe odcinki Life on Mars 0

Amerykańska stacja ABC zamówiła cztery dodatkowe odcinki Life on Mars, co sprawia, że liczba epizodów w tym sezonie wzrosła do siedemnastu.

Amerykański remake brytyjskiego hitu małego ekranu Życia na Marsie otrzymał pozwolenie na realizację czterech dodatkowych odcinków. Stacja ABC wstrzymuje emisję przygód Sama Tylera w przyszłym miesiącu. Serial zawita na ekranach ponownie wraz z premierą piatego sezonu Zagubionych, czyli 28 stycznia.

Life on Mars USLife on Mars US

ABC ma nadzieję, że wysoka oglądalność produkcji o policjantach w latach 70-tych wzrośnie po zmianie czasu antenowego. W ten sposób pozostanie około dziesięciu odcinków Life on Mars, które ukażą się zaraz po losach rozbitków lotu Oceanic 815.

Źródło:thrfeed.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…