"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Bogaci bankruci w kinach 0

Serial, który emisję zakończono w 2006 roku ma zostać nakręcony jeszcze raz. Tym razem w wersji kinowej.

Bogaci bankuruci (oryginalny tytuł Arrested Development) ma nadal wielu zagorzałych fanów, mimo, iż jego produkcję zakończono w 2006 roku. Według najnowszych informacji Mitch Hurwitz pracuje nad kinową wersją serialu. Pomaga mu w tym narrator filmu i jego dobry producent – Ron Howard.

Spekulacje mówiące o tym, iż miałaby powstać kinowa wersja serialu pojawiły się pierwszy raz na krótko po zakończeniu produkcji. Dodatkowo całą atmosferę podgrzewali aktorzy, którzy co rusz w wywiadach informowali o trwających przygotowaniach. Mimo wszystko dopiero teraz ujawniono, iż znalazły się środki na realizację filmu. W główną rolę ponownie wcieli się Jason Bateman a całość powstanie dla studia Fox Searchlight.
Bogaci bankruci to kultowa komedia przedstawiająca losy pewnej bogatej amerykańskiej rodziny, która wpada w tarapaty w momencie, w którym głowa rodziny trafia do więzienia za fałszowanie ksiąg finansowych. Jego syn, Michael zostaje zmuszony zastąpić ojca, co skutecznie utrudnia mu obowiązki wychowania 13-letniego syna. Na domiar złego mimo zamrożenia środków finansowych całej rodziny nikt nie chce zrezygnować z luksusowego życia.
Komediowy serial był nadawany w latach 2003- 2006. Wyemitowano łącznie 56 odcinków.

Plakat serialu Bogaci bankruci 2003-2006Plakat serialu Bogaci bankruci 2003-2006

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…