Steve Guttenberg mówi o projektach 0

Znany aktor w wywiadzie zdradził parę szczegółów o Akademii Policyjnej 8 oraz Trzech mężczyzn i dziecko 3

O kolejnej Akademii Policyjnej słyszeliśmy już kilkakrotnie. Ostatnio bodajże w 2005 roku producenci powiedzieli, że sequel nie będzie miał miejsca.

Steve Guttenberg jako MahoneySteve Guttenberg jako Mahoney

Parę dni temu Steve Guttenberg, jedna z głównych postaci kultowej serii, w wywiadzie zdradził, że prace trwają. Według niego pisanie scenariusza jest już na końcowym etapie i na pewno powrócą wszyscy obecni z głównej obsady serii. Prowadzone są negocjacje z Kim Catrall(Akademia Policyjna) i Sharon Stone (Akademia Policyjna 4: Patrol obywatelski), aby także powtórzyły swoje role. Zakończył, dodając, że zagra Mahoneya, ale racze już nie będzie nosił odznaki w filmie.

Najwyraźniej producenci poprzednich części nie są na pokładzie. Musimy czekać na kolejne szczegóły.

Aktor wspomniał także o planowanym sequelu innego hitu z lat 80-tych Trzech mężczyzn i dziecko. Film doczekał się już jednego sequela, który jednakże nie był tak udany. Grał tam wspólnie z Tedem Dansonem oraz Tomem Selleckiem, którzy w latach 80-tych byli znaczących postaciami pierwszej ligi Hollywood. Jak wszyscy wiemy, teraz jest zupełnie inaczej, więc czy taki sequel da radę?

Według niego scenariusz już jest napisany i wszyscy trzech panowie powrócą. Tytuł ma brzmieć Three Man and a Bride czyli w dosłownym tłumaczeniu Trzech mężczyzn i panna młoda. Jest to kolej fabuły, której chyba można było spokojnie się domyśleć, oglądając poprzednie dwie części.

Tu także więcej szczegółów nie podano. Gdy takie się pojawią, na pewno was poinformujemy.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…