Van Damme zagra u Stallone? 0

Dowedzcie się, czy Jean Claude Van Damme dołączy do gwiazd kina akcji w nowym filmie Sylvestra Stallone

Po tym, jak usłyszeliśmy, że główną role grają Sylvester Stallone, Jet Li, Jason Statham, Dolph Lundgren i prawdopodobnie Forest Whitaker, zastawialiśmy się kto jeszcze?

Jean Claude Van DammeJean Claude Van Damme

Jedną z pierwszych myśli był Jean Claude Van Damme, dziś trochę przebrzmiała gwiazda kina akcji. The Expendables byłby idealnym filmem, dzięki któremu mógłby przypomnieć się światu i może wrócić na jakiś czas do I ligi.

Według zachodniej prasy powołującej się na Stallone’a, reżyser/gwiazdor rozmawiał z Jean Claudem i zaproponowałam mu rolę w swoim ciekawym projekcie. Co na to pan Van Damme?

Otóż odmówił zagrania w tym projekcie i dlatego Stallone zdecydował zgłosić się do Ludgrena. Dziwna decyzja Van Damme’a, ponieważ to doskonały moment na powrót w wielkim stylu. Jego J.C.V.D zbiera świetne recenzje, łącznie z chwaleniem jego występu.

Mimo wszystko nie pierwszy raz Van Damme odrzuca możliwość zagrania w kinowym hicie i powrotu na szczyt. Odmówił już roli w Asterix i Obelix na Olimpiadzie oraz Godziny Szczytu 3. Czyżby przebrzmiała gwiazda nie chciała dzielić czasu ekranowego z innymi gwiazdami? Czy chodzi o to, że ma być zawsze numerem 1?

Szkoda, pasowałby do tego filmu, który naprawdę świetnie się zapowiada. A tak będzie dalej kręcić na DVD filmy, o których zapomina się po paru dniach.

Ponadto mówi się, że Stallone będzie chciał zaoferować rolę Arnoldowi Schwarzeneggerowi, lecz z uwagi na karierę polityczną oraz zapewne wysokie wymagania finansowe może pozostać to tylko w sferze marzeń.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…