"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Gabriele Muccino powraca do korzeni 0

Znany włoski reżyser Gabriele Muccino postanowił nakręcić sequel swojego przeboju z 2001 roku L’Ultimo Bacio.

Gabriele Muccino nakręci sequel swojego znanego przeboju z 2001 roku pt. L’Ultimo Bacio (jego wersję amerykańską nakręcono w 2006 roku pod nazwą Przyjaciele). Nowy film będący kontynuacją akcji z tego filmu ma nosić tytuł Baciami Ancora (w krajach anglojęzycznych obraz będzie wyświetlany pod tytułem Kiss Me Again). Reżyser tym samym powróci do korzeni, bowiem w ostatnim czasie kręcił filmy głównie w Stanach. Wkrótce na ekranach kin znajdzie się jego Seven Pounds a niedawno mogliśmy oglądać także jego produkcję pt. W pogoni za szczęściem (oba z Willem Smithem).

Zdjęcia do filmu mają ruszyć na początku wiosny przyszłego roku a na planie pojawić się ma większość aktorów znana z pierwszej części. Producentem obrazu został Domenico Procacci.

L’Ultimo Bacio (polska nazwa Ostatni pocałunek) to opowieść o pewnej młodej parze, której spokojne życie zakłóca zajście w ciąże przez dziewczynę. Kobieta jest zadowolona z całej sytuacji i zaczyna przygotowywać rzeczy potrzebne do wychowywania potomstwa, natomiast mężczyzna w głębi duszy czuje się przerażony całą sytuacją. W tym okresie spotyka fascynującą 18-latkę, z którą nawiązuje romans. Początkowo planuje, iż będzie to coś w rodzaju ostatniego romansu”, ale okazuje się, że tak naprawdę to strach przed dorosłością powoduje takie zachowanie.

Produkcja bardzo spodobała się widzom na całym świecie.

Gabriele MuccinoGabriele Muccino

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…