Maniak serialowy lubujący się w telewizji brytyjskiej, która moim skromnym zdaniem bije na głowę wszelkie inne jeśli chodzi o seriale, programy rozrywkowe, filmy dokumentalne i pełnometrażowe. Oprócz tego rzucam okiem na seriale azjatyckie, głównie japońskie. Oczywiście śledzę także wydarzenia na wielkim amerykańskim ekranie. Aktualnie, korespondent z Londynu :)

Life on Mars (US) pozytywnie odebrane przez twórców oryginału 0

Ashley Pharoah przyznał, iż jest dumny z amerykańskiej wersji serialu, którego był jednym z głównych pomysłodawców i scenarzystą.

Współtwórca Życia na Marsie, Ashley Pharoah, przyznaje, że podoba mu się amerykańska wersja jego programu. Scenarzysta opisał produkcję ABC, która przenosi akcję z Manchesteru lat 70-tych do Nowego Jorku tego samego okresu, jako zdumiewającą dodając, że twórcy oryginału są z niej bardzo dumni.

Pharoah poparł decyzję amerykańskich twórców, którzy pragnęli zmienić kierunek rozwoju serialu, a także jego zakończenie, które może umożliwić zwiększenie ilości epizodów, jeśli program otrzyma zielone światło dla kolejnego sezonu.

Pharoah dodaje: Nie przeszkadza mi zmiana mitologi serialu, gdyż musi ona być inna. W przeciwnym razie każdy widz obejrzy zakończenie na YouTube.

Źródło:www.digitalspy.co.uk

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

opatrznik

Nie wiem o co chodzi ale jesli chwala plagiaty to jest zle :)

Proszę czekać…