"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Scorsese sieje zamęt 0

Reżyser Martin Scorsese ma wyreżyserować film pt. Falcon’s Tale. Niektórzy widzą w tym próbę przypomnienia o produkcji Shutter Island.

Po sieci krązą informacje mówiące o tym, iż Marcin Scorsese miałby wyreżyserować film pt. Falcon’s Tale . Problem w tym, iż fabuła filmu jest zbliżona z fabułą filmu Shutter Island, którego obecnie trwa produkcja.
Jak podaje Production Weekly fabuła Falcon’s Tale miałaby opowiadać o pewnym przestępcy, który dostaję propozycję od FBI, iż będzie mógł wyjść na wolność jeśli trafi do więzienia o zaostrzonym rygorze i tam dowie się gdzie znajdują się ofiary seryjnego mordercy, który obecnie czeka na rewizję wyroku. Fabuła Shutter Island zaś opowiada o dwójce agentów, którzy udają się na wyspę gdzie w szpitalu psychiatrycznym próbują dowiedzieć się, kto jest mordercą.

Pewne zbieżne rzeczy z obu filmów wzbudziły w fanach swoisty zamęt. Nie wiadomo do końca czy rzeczywiście reżyser nakręci ten film czy też jest to swoista forma promocji tego drugiego. Nieoficjalnie mówi się, iż byłby to całkiem inny film na podstawie artykuły z Amerykańskiej edycji Playboy’a.

Będziemy obserwować ten temat i jak pojawią się jakieś oficjalne informacje na pewno będziecie o tym widzieć.

Martin ScorseseMartin Scorsese

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…