widoczny tu i tam. hasam.

Michelle Pfeiffer i Lakier do włosów 0

Michelle Pfeiffer zagra w nowej wersji filmu Lakier do włosów z 1988 roku. Projekt będzie oparta na broadwayowskiej wersji Lakieru do włosów, która od premiery w 2002 roku zarobiła już ponad 150 milionów dolarów.

Pfeiffer wcieli się w Velmę von Tussel, byłą królową piękności (Miss Baltimore Crabs), nadal żyjącą odniesionym w przeszłości zwycięstwem. Aktorka już wcześniej brała udział w musicalach -wystąpiła w Grease 2 oraz Wspaniali bracia Baker.

Do tej pory w projekt zaangażowali się również John Travolta jako Edna Turnblad, Queen Latifah w roli Motormouth Maybelle, Amanda Bynes wcielająca się w Penny Pingleton i Brittany Snow jako Amber von Tussel. Za kamerą stanie Adam Shankman. Produkcja rusza 21 grudnia.

Pfeiffer ukończyła pracę nad I Could Never Be Your Woman, który był jej pierwszym filmem od czasu realizacji Sindbad: Legenda siedmiu mórz z 2003 roku, w którym udzieliła głosu bogini Eris. Obecnie trwają zdjęcia do dramatu Gwiezdny pył, w którym obok aktorki występują Claire Danes, Robert De Niro i Sienna Miller.

megafon.pl

Pfeiffer jako Kobieta-KotPfeiffer jako Kobieta-Kot

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…