Macaulay Culkin stoi przed sypialnią Michaela Jacksona.

Kalifornijski sąd oddał do wglądu publicznego materiały dowodowe użyte w zeszłorocznym procesie o molestowanie, wytoczonym przeciwko Jacksonowi.

Dokumenty zakładają, iż Michael być może tworzył swój własny zamknięty krąg złożony z nieletnich, jednym z członków mógł być Macaulay Culkin. Załącznikiem do materiałów jest zdjęcie ukazujące Macaulay’a stojącego kilka metrów od sypialni „Króla popu”. Plotkarska strona, PageSix.com donosi, że w policyjnych notatkach dołączonych do fotografii mowa jest o podpisie Culkina, który nazywa siebie „Doo Doo Head” i w mało zrozumiały sposób pisze coś o „Klubie Jabłkowych Głów”. Stwierdzono, że klub ten jest tajną społecznością. Jackson miał namawiać swoich młodych przyjaciół do wstąpienia w jej szeregi.

Michaela JacksonMichaela Jackson Macaulay Culkin u Larry'ego KingaMacaulay Culkin u Larry'ego Kinga

Gwiazdor filmów takich jak ?Kevin sam w domu? i ?Kevin sam w Nowym Jorku? zeznawał w zeszłym roku w obronie piosenkarza. Zaprzeczył wymysłom o molestowaniu, wbrew temu, co twierdzili pracownicy Neverlandu, rancza, na którym mieszkał Michael, na jego terenie mieści się dom, zoo oraz park rozrywki.

www.hollywood.com