Macaulay Culkin stoi przed sypialnią Michaela Jacksona. 0

Kalifornijski sąd oddał do wglądu publicznego materiały dowodowe użyte w zeszłorocznym procesie o molestowanie, wytoczonym przeciwko Jacksonowi.

Dokumenty zakładają, iż Michael być może tworzył swój własny zamknięty krąg złożony z nieletnich, jednym z członków mógł być Macaulay Culkin. Załącznikiem do materiałów jest zdjęcie ukazujące Macaulay’a stojącego kilka metrów od sypialni „Króla popu”. Plotkarska strona, PageSix.com donosi, że w policyjnych notatkach dołączonych do fotografii mowa jest o podpisie Culkina, który nazywa siebie „Doo Doo Head” i w mało zrozumiały sposób pisze coś o „Klubie Jabłkowych Głów”. Stwierdzono, że klub ten jest tajną społecznością. Jackson miał namawiać swoich młodych przyjaciół do wstąpienia w jej szeregi.

Michaela JacksonMichaela Jackson Macaulay Culkin u Larry'ego KingaMacaulay Culkin u Larry'ego Kinga

Gwiazdor filmów takich jak ?Kevin sam w domu? i ?Kevin sam w Nowym Jorku? zeznawał w zeszłym roku w obronie piosenkarza. Zaprzeczył wymysłom o molestowaniu, wbrew temu, co twierdzili pracownicy Neverlandu, rancza, na którym mieszkał Michael, na jego terenie mieści się dom, zoo oraz park rozrywki.

www.hollywood.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…