Say hello to my little friend ;>

Nie zależy mu na tobie - zdjęcia 0

Pojawiły się pierwsze zdjęcia do adaptacji bestsellerowej powieści, którą reżyseruje Ken Kwapis znany z Licencji na Miłość

Akcja rozgrywa się w Baltimore. Widzowie śledzą przeplatające się losy kilku bohaterów. Ich tematem przewodnim są trudności w porozumieniu i interpretowaniu zachowania innych. Wszyscy bezskutecznie próbują znaleźć miłość. Znudzona żona (Jennifer Connelly) rozważa, czy nie odejść od męża ( Bradley Cooper), który ją zaniedbuje. Dlaczego zaniedbuje? Bo ma romans z inną kobietą, na dodatek w której zakochał się inny samotny mężczyzna (Kevin Connolly). Facet ten mógłby z kolei znaleźć szczęście u boku dziewczyny (Ginnifer Goodwin), która ma na jego punkcie obsesję – gdyby tylko zwrócił na nią uwagę. Aranżuje ona niby-przypadkowe spotkania z obiektem swoich uczuć. Podczas jednego z nich poznaje przyjaciela swojego ukochanego, granego przez Justina Longa, który postanawia wychować ją tak, jak profesor Higgins w My Fair Lady wychowuje Elizę Doolittle. Drew Barrymore natomiast gra zagubioną w świecie nieustannych randek kobietę, która staje się ofiarą współczesnej kultury, gdzie technologia i wirtualna rzeczywistość coraz częściej zastępują kontakty międzyludzkie.

(Kliknij obrazek, by przejść do galerii filmu)

Film na podstawie bestsellerowej powieści Grega Behrendta i Liz Tuccillo. Obraz reżyseruje Ken Kwapis, producent i pomysłodawca serialu The Office. W obsadzie zobaczymy takie gwiazdy jak Scarlett Johansson, Ginnifer Goodwin, Jennifer Aniston, Ben Affleck i jeszcze kilka innych, popularnych ostatnio nazwisk jak Jennifer Connelly i Kevin Connolly. Amerykańska premiera odbędzie się 6 lutego , Polska 20 marca .

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…