Zza kulis Ninja Assassin 0

Zobaczcie, jak cherlawa gwiazda koreańskiej muzyki POP staje się oszałamiającą maszyną do zabijania!

Fabuła filmu skupi się na profesjonalnym zabójcy, Raizo, który odrywa się od swego klanu ninja, kiedy wykonana w nim zostaje egzekucja jego przyjaciela. W chwili, gdy Raizo planuje odwet, piekna agentka Europolu (Naomie Harris) prowadzi śledztwo odnośnie klanu i zostaje wciągnięta w sam środek rozgrywki.

Ninja AssassinNinja Assassin

Ninja Assassin reżyseruje James McTeigue (V jak Vendetta). Autorami scenariusza jest rodzeństwo Wachowskich, autorzy kultowej już dziś trylogii o Matriksie.

Gdy wybrano do głównej roli Raina, gwiazdę koreańskiej muzyki, każdy się zastanawiał, jak Justin Timberlake Koreii może pociągnąć film akcji. Ba, sam nawet myślałem, że obraz jest już skończony, zanim doszło do zdjęc. Film zza kulis pokazuje szkolenie Raina i trening z choreografami. Od dawna nie widziałem czegoś tak imponującego i nigdy nie podejrzewałem, że Raina stać na coś takiego. Choreografem jest Chad Stahelski, który dotychczas miał większe doświadczenie jako kaskader, lecz to, co widzimy w tym filmiku, daje przekonanie, że Stahelski wie, co robi.

Zacząłem wierzyć w ten film! Serdecznie zapraszam do oglądania!

Przeciwnikiem Raina w filmie będzie Rick Yune. Fanom kina powiązanego ze sztukami walki, Ninja Assassin przyniesie jeszcze jedną niespodziankę. Będzie to mianowicie powrót wielkiego Sho Kosugi. Człowieka, który w latach 80-tych był istną gwiazdą kina akcji. Rozsławił na cały świat postaci ninja w filmach takich jak Enter the Ninja i Revenge of the Ninja, po których nastąpiła cała seria przygód o wojownikach ninja. Sam szkolił się u legendarnego mistrza nin-jitsu, Yamamoto. Będzie to poniekąd symboliczny hołd oddany jednemu z legend kina.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…