Zdjęcia z True Legend 0

Zobaczcie zdjęcia z filmu najlepszego choreografa walk kina i poczytajcie co aktorzy mówią o pracy z Mistrzem

Beggar Su (tytuł międzynarodowy True Legend) jest w duchu remake’iem Hero Among Heroes.

True LegendTrue Legend

Su Qi Er stawi czoło prześladowaniu i zostaje mocno pobity. Mając prawą rękę okaleczoną, zaczyna żebrać, staczając się na same dno swojego życia. Obiekt uczuć Su Qi Era opuszcza go, a jego kochająca żona, Yuan Ying wiernie zostaje przy jego boku. Pochłonięty przez zemstę, Su Qi-Er w szaleństwie za bardzo trenuje sztuki walki. Poprzez ostrą zmianę przeznaczenia, osobowość Su Qi Era także drastycznie ulega zmianie.

Zhao Wen Zhuo gra ludowego bohatera, Su Qi Er. Zhou Xun wcieli się w rolę żony Su Qi Er, Yuan Ying, a Michelle Yeoh, która właśnie skończyła nagrywać swoją epizodyczną rolę, wcieli się w mistrzynię miecza, Siostrę Yu. Możliwe jest, że dołączy także Jay Chow do roli mistrza, chcącego pojedynkować się z Su Qi Er.

Do grona dołączył właśnie wielki Cung Le, znający wiele sztuk walki obecnie walczący z sukcesami w K-1. Sam Le jest zadowolony pracując z Ósmym Mistrzem, jak to w Chinach nazywają Yuen Woo Pinga. Jest to jego pierwszy film kostiumowy, więc uczy się wszystkie pokornie, oferując pełną współpracę.

Zhao Wen Zhuo mówi, że Ping jest bardzo wymagający jako reżyser i przede wszystkim jako choreograf walk. Dodaje, że używa cały asortyment stylu walki, łącznie ze stylem 18-tu rąk. Również fizycznie musiał być przygotowany, ponieważ Ping stawia w tym filmie na realne odwzorowanie walk.

Długo oczekiwany powrót Pinga do reżyserii nastąpi w 2009 roku. Zobaczcie obsadę w kostiumach i charakteryzacji!

True LegendTrue Legend True LegendTrue Legend

True LegendTrue Legend True LegendTrue Legend

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…