"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Cruise - McQuarrie wciąż razem 0

Jeden z producentów i scenarzystów Walkirii Christopher McQuarrie zapowiedział, że chce jeszcze współpracować z Tomem Cruisem w innych projektach.

Jeden ze scenarzystów i producent filmu Walkirii Christopher McQuarrie poinformował, iż zamierza dalej współpracować z Tomem Cruisem. Obaj panowie mają w planach kolejne trzy produkcje, które mogliby zrealizować wspólnie.

Studio New Regency zatrudniło McQuarrie i Mason Alley do napisania scenariusza Flying Tigers opartej na historii żołnierzy wolontariuszy, którzy walczyli na wojnie Chińsko- Japońskiej w okresie II wojny światowej jeszcze przed przystąpieniem do działań Stanów Zjednoczonych. Jednak tutaj do końca nie wiadomo czy wystąpi Tom Cruise, bowiem nie zdecydował jeszcze czy zaangażować się w ten projekt czy nie.

McQuarrie został również zatrudniony do napisania scenariusza pełnometrażowej wersji Brytyjskiego serialu pod nazwą The Champions. W produkcje zaangażowany został również Guillermo del Toro. Serial opowiadał o pewnych agentach rządowych, którzy zostają uratowani z katastrofy lotniczej na Himalajach przez członków dużo bardziej zaawansowanej technicznie cywilizacji. Jednocześnie w momencie katastrofy otrzymują nadludzkie umiejętności.

Ostatnim projektem, w który jest zaangażowany scenarzysta to The Tourist , dramat ze studia Spyglass. Jest to remake Francuskiego thrillera Anthony Zimmer. W filmie tym na pewno wystąpi Tom Cruisea partnerować ma mu Charlize Theron. Obraz ten jak do tej pory jest najbardziej zaawansowany. Prace nad nim ruszyć mają już w marcu a reżyserii podejmie się Bharat Nalluri (Przekręt).

Tom Cruise w filmie Walkiria 2008Tom Cruise w filmie Walkiria 2008

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…