Serialowe wieści 0

Mimo tego, że obecnie trwa przerwa świąteczna dla wielu serialowych produckcji, nie oznacza to, że nic się nie dzieje.

James Badge Dale zagra główną rolę w thrillerze politycznym stacji AMC. Wcieli się on w postać analityka na krajowym szczeblu, który odkrywa, że jego szefowie nie są tymi za kogo się podają. Główny wątek będzie się opierał na walce z tajemniczą organizacją, która ma duży wpływ na wydarzenia polityczne na świecie. Reżyserią zajmie się Allen Coulter a scenariuszem Jason Horwitch i Warner Horizon. Dale pojawi się także w mini serii stacji HBO The Pacific opowiadającej historię żołnierzy uczestniczących w operacjach wojskowych w rejonie Oceanu Spokojnego podczas II Wojny Światowej.

James Badge DaleJames Badge Dale

Christina Cox dołączyła do obsady odcinka pilotażowego Defying Gravity. Produkcja ta powstaje dla FOX-a i będzie należeć do gatunku sci-fi. Głównymi bohaterami serialu będą astronauci, którzy odbywają kilkuletnią misję na statku kosmicznym, badającym nieznane jeszcze zakątki Układu Słonecznego. Aktorka wcieli się w postać biologa.

Obsada serialu Possible Side Effects także uległa powiększeniu o Eve Amurri i Kimberly Quinn. Ten powstający dopiero serial będzie przedstawiał losy rodziny Huntów, którzy są właścicielami dużego przedsiębiorstwa farmaceutycznego.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…