RZA o remaku The Last Dragon 0

RZA, producent remaka klasycznego filmu opowiada o swojej wizji. Dowiedzcie się, jak będzie to wyglądać!

Autorem scenariusza i producentem jest Dallas Jackson. RZA z Wu-Tang Clan będzie współproducentem.

Nowa fabuła ma mieć te same podstawy co oryginał. Skupiać się będzie na młodym uczniu sztuki walk, Leroy Greenie, który wyrusza w podróż po Nowym Jorku, by osiągnąć najwyższy poziom w sztukach walk znany jako Ostatni Smok. Ci, którzy osiągną ten stopień zdobywają błysk. Wówczas stają się największymi żyjącymi wojownikami.

The Last DragonThe Last Dragon

W oryginale główne role grali Taimak i wówczas znana piosenkarka, Vanity. Film był chwalony za ścieżkę dźwiękową pełną najlepszych piosenek lat 80-tych.

Wydaje się, że RZA ma dużo pasji do tego projektu. Ostatnio w wywiadzie dla MTV opowiadał o swojej wizji. Obecnie próbuje namówić Rihannę, by zagrała tę samą rolę co Vanity w oryginale.

Chcę utrzymać ten sam koncept dziewczyny z branży muzycznej jaki był w oryginale – powiedział RZA

Mimo wielkiej miłości do klasyka, RZA ma parę pomysłów na zmiany w filmie.

Jedyną rzeczą, którą nie ukazał stary film, ponieważ nie mieli jak, to że mało było tam efektów komputerowych. Sądzę, że niektóre sceny akcji mogły być fajniejsze. Ale w tym nie będziemy oszczędzać. Z całą pewnością będzie tu dużo szalonych scen akcji.

Jak wiemy, Samuel L. Jackson ma wystąpić w roli czarnego charakteru w remake’i kultowego filmu z 1985 roku pod tytułem The Last Dragon. Jackson zagra Sho’nuffa – Szoguna Harlemu. W oryginale grał ją zmarły niedawno Julius Carry.

Jeszcze nie wiadomo, kto zagra rolę, którą w oryginale miał Taimak.

Premiera w 2009 roku.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…