http://vimeo.com/mironkundzicz

Jest scenariusz do Sin City 2 0

Frank Miller, scenarzysta i reżyser pierwszej części Sin City potwierdził w trakcie Comic-Con w San Diego, że ukończył pracę nad scenariuszem do Sin City 2.

Chociaż scenariusz jest gotowy, nie wiadomo jeszcze kiedy padnie pierwszy klaps na planie filmowym.

Robert Rodriguez i Frank MillerRobert Rodriguez i Frank Miller

W Sin City 2, Frank Miller i Robert Rodriguez opowiedzą historię zawartą w komiksie Damulka warta grzechu (A Dame to Kill For). Jest to druga część komiksowej serii Sin City. Historia w niej zawarta opowiada przygody Dwighta McCarthy'ego (Clive Owen), którego życie zostaje wywrócone do góry nogami, kiedy Ava, kobieta z jego przeszłości powraca i mówi, że go kocha. Sprowadza na niego tym samym wiele, niespodziewanych problemów.

W pierwszej części Sin City, która jest uznawana ze jedną z najlepszych adaptacji komiksu w historii kina, zostały zawarte historie z albumów: Miasto Grzechu (Sin City), Ten żółty drań (That Yellow Bastard) i Krwawa jatka (The Big Fat Kill). Był on w całości nakręcony w technice green box, czyli najpierw wszystko było kręcone na zielonym tle, a dopiero potem zostało nałożone właściwe tło, które widać w filmie. Oprócz tego kadrowanie w filmie, jest takie samo jak w komiksie.

Frank Miller, jest uznawany za jednego z najlepszych komiksiarzy na świecie. Jest scenarzystą i rysownikiem. Ma na swoim koncie między innymi serie Sin City, oraz 300, którego premiera jest planowana na 2007 rok.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

ostatnio dwa razy obejrzalem Sin City ;-) nawet kupiem sobie DVD ;) dla mnie naprawde fajny film :) i bede go kazdemu polecal :) czekam na 2 czesc :-)

Proszę czekać…