"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Serialowe nowinki 1

Przeczytaj, co się dzieje w telewizyjnym świecie seriali. Kto odejdzie, kto zagra oraz inne wiadomości na temat seriali. UWAGA: Możliwe spoilery !!

Tak jak zwykle zapraszamy was do zapoznania się z najnowszymi informacjami dotyczącymi seriali. Zapraszamy do przeczytania. UWAGA MOŻLIWE SPOILERY !! !! !! !!

+ Najwyraźniej informacje o zakończeniu serialu Tajemnice Smallville były przedwczesne. Ostatnimi czasy popularne było mówienie o tym, iż 8 sezon serialu będzie ostatnim. Niedawno jednak pojawiły się pierwsze wiadomości mówiące o tym, iż Tom Welling (odtwórca postaci Clarka Kenta) gotowy jest do rozmów odnośnie ewentualnego kontynuacji jego udziału w 9 sezonie serialu. Według nieoficjalnych informacji obie strony są bliskie porozumieniu, przy czym nowy kontrakt aktora będzie dla niego najlepszy pod względem finansowym. Producenci zdają sobie sprawę, iż to właśnie Welling jest kluczem do tego, aby serial mógł być kontynuowany. Dlatego też gotowi są radykalnie podwyższyć mu wynagrodzenie byle tylko zgodził się dalej grać.

+ Źródła zbliżone do producentów Herosów mówią o tym, iż jedna z postaci odtwarzających główną rolę zostanie usunięta z serialu pod koniec sezonu. Powodem decyzji producentów ma być brak czasu, aby móc prezentować tą postać na ekranie.
Stacja NBC do końca nie jest jeszcze pewna czy aktor lub aktorka zostanie zwolniona z kontraktu czy też będzie to zawieszenie tej postaci na jakiś czas. Dlatego też nie wiadomo czy będzie to śmierć na ekranie czy też jakieś inny sposób.
Nie ujawniono, kim będzie ta osoba ale wiadomo, iż jest to postać, która gra od pierwszej serii. Wiadomo również, iż niektórzy fani mogą być zaskoczeni decyzją, bowiem ta postać ma wielu swoich fanów. Kto będzie tą postacią?

+ Serial Mad Men powróci tego lata. Jak donoszą Amerykańskie media mimo przedłużających się negocjacji pomiędzy Lionsgate TV a twórcą Matthewem Weiner'em trzeci sezon ma pojawić się w wakacje 2009 roku. Nie wiadomo jednak, kiedy dokładnie pojawią się nowe odcinki, bowiem zapowiedziano jedynie, iż będzie to lato tego roku. Szefowie stacji AMC (na którym serial jest pokazywany) uspokajają fanów, iż nawet gdyby nie doszło do porozumienia z Weinerem i tak będzie można oglądać trzeci sezon.

+ Jenji Kohan, twórca i producent Trawki stworzy nowy serial dla stacji Showtime i studia Lionsgate TV. Kohan zostanie producentką nowego serialu komediowego a współpracować będzie z parą pisarzy-aktorów: Jessicą Chaffin (The Mighty B) i Jamie Denbo (Reno 911). Według nieoficjalnych informacji fabuła będzie się skupiała wokół dwóch kobiet, które postanawiają stworzyć i wypromować randkowy przewodnik dla żydowskich singli. Zapowiada się dosyć kontrowersyjny serial.

+ Stacja NBC zamówiła dodatkowe trzy odcinki serialu Ostry Dyżur. Jest to efekt rozmów prowadzonych przez stację ze studiem Warner Bros, które toczy się w sprawie podpisania kontraktu na wyświetlanie serialu Johna Wellsa Police. Powodem sporu jest fakt, iż stacja chciałaby, aby na początek wyświetlono 12 odcinków, na co nie zgadza się Warner Bros. Jednocześnie przedłużenie ostatniego sezonu Ostrego Dyżuru może mieć wpływ na nowy serial, ?Kings?, który od 19 marca miał zadebiutować zastępując Ostry dyżur.

+ Pojawiły się plotki mówiące o tym, iż Nicole Richie mogłaby wystąpić gościnnie w serialu Plotkara. Mimo, iż producenci serialu zaprzeczają nieoficjalnie mówi się o tym, iż Richie prowadzi negocjację w sprawie występu w jednym lub dwóch odcinkach.

+ Jeson Lewis powróci do serialu Bracia i siostry. Czy będzie to zagrożenie dla związku Kevina i Scotty’ego? Zobaczymy to wszystko w kwietniu, kiedy to aktor gościnnie wystąpi w jednym z odcinków serialu.

+ Wes Chatham dołączył do obsady serialu Jednostka. Nieoficjalne źródła mówią, iż aktor pojawi się na planie serialu już w marcu tego roku.

Tom Welling w filmie Mgła 2008Tom Welling w filmie Mgła 2008 Wes ChathamWes Chatham

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…