Piąty sezon Zagubionych w N 0

21 stycznia br. w USA wyemitowane zostaną pierwsze odcinki piątego sezonu serialu Lost. W Polsce pojawią się 28 stycznia br.

Pierwsze odcinki piątego sezonu Zagubionych pojawią się w ofercie VOD telewizji nowej generacji N jako część kolekcji nScreen zawierającej polskie i światowe produkcje serialowe. Serial będzie dostępny w jakości HD, zarówno w oryginalnej wersji językowej (z napisami), jak i z lektorem.

!http://gfx1.fdb.pl/hog7ds(Terry OQuinn John Locke, Evangeline Lilly Kate i Harold Perrineau Michael w serialu Lost Zagubieni )!

Jak dotąd wyemitowane zostały cztery sezony Zagubionych. Wiele tajemnic Wyspy zostało wyjaśnionych. Szóstce spośród rozbitków udało się nawet wrócić do cywilizowanego świata. Jednak do odkrycia wszystkich sekretów Wyspy jest jeszcze daleko.

- W piątym sezonie dowiemy się dlaczego ludzie którzy opuścili Wyspę muszą na nią wrócić – mówi współtwórca i producent Lost Damon Lindelof.

Inna będzie konstrukcja poszczególnych odcinków. Prawdopodobnie odcinek podzielony będzie na dwie części, z których jedna odbywać się będzie na Wyspie a druga w normalnym świecie.

medialink.pl

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…