Say hello to my little friend ;>

Przemoc, seks i narkotyki 0

Zapraszamy do najnowszego przeglądu zwiastunów z minionego tygodnia do nadchodzących premier filmowych.

  • The Informers – USA: 10.04.2009
Jeden tydzień z życia ludzi w Los Angeles roku 1983. W świecie przemocy, narkotyków i seksu widzowie poznają przygody pewnego filmowca oraz jego żony i kochanki, gwiazdy rocka, a także wampira i porywacza.

  • The Young Victoria (Młoda Wiktoria – USA: 06.03.2009
Film przedstawia losy młodej brytyjskiej królowej Wiktorii , której początki panowania były bardzo burzliwe i wzbudzały wiele kontrowersji a szczególnie romans z księciem Albertem , kończący się w rezultacie małżeństwem.

Prywatny detektyw John Rosow został zaturdniony, by śledzić mężczyznę z pociągu, jadącego z Chicago do Los Angeles. Rosow powoli odkrywa, że osoba to jest uznana jako jedna z ofiar 11 września. Wysoka nagroda motywuje go, by przywrócić go do jego życia i żony.

Kedy źle poinformowany kierowca UPS nieświadomie dostarcza paczkę zawierającą kokainę pod zły adres, rozpoczynają się desperackie poszukiwania i walka o narkotyki pomiędzy wściekłym dealerem, który je wysłał, ludźmi, którzy mieli je otrzymać oraz przypadkowymi odbiorcami paczki, planującymi sprzedać prochy.

  • Killshot
Para małżonków po wplątaniu się w niebezpieczną aferę, staje się celem dwóch płatnych morderców. Zostają objęci federalnym programem ochrony świadków. Myślą, że są bezpieczni jednak wkrótce staną się celem dwóch bezwzględnych płatnych morderców.

6 grudnia 1989 do budynku Politechniki w Montrealu wkracza uzbrojony w karabin 25-letni Marc Lépine. Grożąc bronią rozdzieli studentów od studentek. Mężczyznom kazał opuścić budynek, po czym zaczął strzelać do kobiet wrzeszcząc 'nienawidzę feministek!'. Zastrzelił 14 studentek, ranił dalszych 10 i czterech mężczyzn. Na koniec sam popełnił samobójstwo.

Zaręczony już mężczyzna musi znaleźć kogoś kto zostanie drużbą na zbliżającym się ślubie.

Zapowiedzi, o których pisaliśmy w osobnych wiadomościach:

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…