Say hello to my little friend ;>

Jericho na dużym ekranie?! 0

Producent, twórca i reżyser wielu odcinków serialu Jericho walczy o to, by zrealizować kinową wersję anulowanej serii.

JerichoJericho

Jericho pierwszy raz zostało wyemitowane przez stację CBS w roku 2006. Po bardzo udanym pierwszym sezonie stacja zrezygnowała z zakupu drugiego sezonu. Zdenerwowani fani postanowili uratować serial i wywalczyć kolejny sezon. Udało się. Wyprodukowano połowę sezonu. Niestety pomimo dobrych wyników serial został anulowany. Ostatni odcinek pozostawił otwarte zakończenie.

John Turteltaub powiedział, że w filmie powróciła by obsada z serialu. Póki co mowa jest o budżecie sięgającym 40 milionów dolarów . Turteltaub powiedział też, że widz nie będzie musiał oglądać wcześniej serialu ponieważ wydarzenia przedstawione w filmie obejmą całe Stany Zjednoczone, a nie jedynie miasto Jericho.

Historia serialu Jericho rozpoczyna się gdy na horyzoncie pojawia się grzyb atomowy. Wśród mieszkańców małego i spokojnego miasteczka, Jericho w stanie Kansas, wybucha panika i przerażenie! Odcięci od reszty świata zastanawiają się czy są jedynymi Amerykanami, którym udało się przeżyć tragiczną katastrofę. Strach przed niepewną przyszłością sprawia, że mieszkańcy Jericho tracą poczucie bezpieczeństwa, a górę nad racjonalnym zachowaniem biorą emocje. Więzi łączące mieszkańców rozpadają się. Wrażliwi dostają obłędu, osobiste problemy wychodzą na pierwszy plan. Kiedy istnieje zagrożenie, że najgłębiej skrywane tajemnice ujrzą światło dzienne, znajdują się i tacy, którzy odnajdą w sobie moc i staną się bohaterami. Wraz z rozwojem sytuacji, pojawiają się kolejne teorie spiskowe. Czy mieszkańcy padli ofiarą ataku nuklearnego? Czy to koniec świata? Jeśli udało Ci się przetrwać Armageddon, co dalej? Czy warto dalej żyć?

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…