Zwiastun Shinjuku Incident 0

Zobaczcie zwiastun filmu, gdzie Jackie Chan gra swoją pierwszą w pełni dramatyczną rolę w filmie Dereka Yee

Jackie Chan ma markę, która zdobyła rzesze fanów przez lata. Połączenie humoru z widowiskową akcją dało mu status gwiazdy. Przez zaszufladkowanie się w tym gatunku, Chan nie miał okazji pokazać, że poza talentem do sztuk walk, ma także niesamowite umiejętności aktorskie. Trochę ich pokazał w filmie New Police Story, gdzie grał policjanta w problemami topiącymi smutki w alkoholu.

Jackie ChanJackie Chan

Czas przyszedł, że Jackie Chan zagrał swoją pierwszą w pełni dramatyczną rolę (bez sztuk walk, czy znanego jego filmom humoru).

Obraz nosi tytuł Shinjuku Incident i jest w reżyserii Dereka Yee. Od kiedy zostało ogłoszone, że trwają pracę nad filmem, stał się jednym z najbardziej oczekiwanych azjatyckich produkcji roku. Poza Chanem mamy utalentowaną obsadę w postaci między innymi Daniela Wu i Naoto Takenaka. O Yee mówi się coraz bardziej w kategoriach najlepszych reżyser, dzięki świetnemu budowaniu napięcia czy umiejętnemu kierowaniu aktorami, przez co budują najlepsze kreacje w karierze.

Obraz opowiada nielegalnym imigrancie wciągniętym w podziemny świat Tokio. Shinjuke Incident ma otworzyć Festiwal Filmowy w Hong Kongu.

Pierwszy film promocyjny jest z telewizyjny, więc w tle mówi komentator, ale widzimy normalne ujęcia z obrazu, który zapowiada się dość ciekawie.

Zapraszam do oglądania.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…