"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Oscarowe nominacje z Whitakerem 0

Już jutro ogłoszone zostaną Oscarowe nominacje. W konferencji prasowej weźmie udział Prezes Amerykańskiej Akademii Filmowej oraz jej członek Forest Whitaker.

Już jutro w godzinach porannych czasu Amerykańskiego ogłoszone zostaną nominacje do 81. Gali Oscarów. Na specjalnej konferencji prasowej, która odbędzie się w Samuel Goldwyn Theater w Beverly Hills nominacje do 10 spośród 24 kategorii zostaną odczytane przez Prezesa Academy of Motion Picture Arts and Sciences , Sida Ganisa oraz członka Oscarowej Akademii Foresta Whitakera.

Jednocześnie wszystkie nominacje zostaną przekazane do mediów uczestniczących w konferencji oraz do wszystkich innych poprzez stronę internetową www.oscar.com.

Nagrody za wybitne osiągnięcia filmowe w roku 2008 zostaną tradycyjnie przyznane w Kodak Theatre w Hollywood & Highland Center 22 lutego 2009 roku. Uroczystość na żywo transmitować będzie telewizja ABC. Jednocześnie według ostatnich danych również w 200 innych krajach świata będzie można obejrzeć uroczystość na żywo. Jak na razie nie wiemy czy wydarzenie to transmitować będzie, któraś z Polskich stacji telewizyjnych.

Forest Whitaker w filmie 8 części prawdy 2008Forest Whitaker w filmie 8 części prawdy 2008

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…