Prace nad Jestem legendą 2 trwają 0

Francis Lawrence, reżyser pierwszej części filmu, w jednym w z wywiadów zdradził, że Will Smith i producent Akiva Goldsman czekają z niecierpliwością na wstępny scenariusz D.B. Weissa, który ma opowiadać o wydarzeniach sprzed jedynki.

Pierwszy powodem, dla którego chciałem zrobić ten film to pokazanie człowieka, który myśli, że jest ostatnim człowiekiem na Ziemi. A już na pewno w Nowym Yorku. – powiedział Francis Lawrence – Co robić, gdy jest się całkiem sam, bez żadnego towarzystwa, nie mogąc z nikim porozmawiać, jednocześnie opłakując stratę rodziny? Myślę, że nam się to udało, choć było to trudne. Teraz, jak zrobić to samo, ale w taki sposób by ponownie zachęcić widza do obejrzenia filmu?

Francis LawrenceFrancis Lawrence

Wierzę, że pierwsza historia była na tyle interesująca, choć popełniliśmy w niej kilka błędów, że warto jest podjąć trud powrotu do tamtego świata. Jeśli skrypt będzie wyglądał obiecująco, to w pełni zaangażuję się w ten projekt. Nie tak dawno, ja, Will i Akiva usiedliśmy razem i tak długo rozmawialiśmy aż został wymyślony przez nas szkielet nowej fabuły. Scenarzysta ma na niej oprzeć całą resztę. Jedno wiem na pewno: nie ma się co śpieszyć. Stwórzmy naprawdę dobry film.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…