Producent o Lost Planet 0

Tokumaru z Capcom mówi o adaptacji gry. O wielkim budżecie i epickim wymiarze filmu – czyżby w końcu dobra ekranizacja gry?

Toshihiro Tokumaru z Capcom, twórcy gry Lost Planet powiedział parę ciekawych słów o projekcie.

Lost PlanetLost Planet

Jeśli chodzi o adaptację Lost Planet, wydamy na projekt pomiędzy 150 a 200 milionów dolarów. Producentem jest Avi Arad, producent Spider-Mana. Myślę, że dlatego, bo staram się stworzyć coś bardzo ambitnego. Kiedy twórcy gier w Capcom robią grę, myślą o wszystkim od postaci aż do miejsc, co ułatwia potem przeniesienie gier na wielki ekran. Przy tworzeniu gier, bierzemy pod uwagę głębię postaci, ich relacje z ludźmi oraz ich miejsce w czasie. Ale w grze możemy pokazać tylko ułamek tego. W Lost Planet dla przykładu, możemy pokazać bohatera walczącego z wrogami na odległej planecie, ale nie możemy pokazać jego wewnętrznych relacji, emocji. Robiąc to w filmie, możemy dodać głębi do świata i rozszerzyć go – powiedział.

David Hayter (X-Men, Strażnicy) pisze scenariusz adaptacji Lost Planet. Będzie to opowieść o ekspedycji, która wyrusza na lodową planetę, mającą źródło energii mogące ocalić ludzkość.

Czyżby szykowała się w końcu wielka i udana ekranizacja gry?

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…