Drugi sezon Dextera w Universal Channel 0

Już od 2 lutego w każdy poniedziałek Universal Channel zaprasza na spotkanie z najbardziej sympatycznym mordercą XXI wieku: Dexterem Morganem w 2. sezonie serialu Dexter.

Dextera (Michael C. Hall), policyjnego analityka śladów krwi na miejscu zbrodni, spotykamy trzydzieści osiem dni po tym jak zabija własnego brata – osławionego seryjnego zabójcę znanego w Miami jako Ice Truck Killer. Dexter jest osaczony. Jego policyjny kolega sierżant James Doakes (Erik King) śledzi go na każdym kroku, ponieważ jest przekonany, że Dex ma coś do ukrycia. Dexter stara się wymyślić sposób na pozbycie się balastu. Czuje, że znowu musi zabić. Jego uzależnienie od mordowania jest tak wielkie, że zaczyna mieć kłopoty z koncentracją. Potrzeba zabijania staje się coraz bardziej paląca. W rezultacie, Dexter nie jest w stanie robić tego, co robi najlepiej – utrzymać Miami w stanie czystości, czyli pozbawiać miasto śmieci i likwidować morderców. Dex marzy o tym żeby znów zabijać.

Dexter w końcu doprowadza do sytuacji, w której ma przed sobą na stole, zawiniętego folię niewidomego zabójcę – szamana voodoo, odpowiedzialnego za wiele śmierci. Jednak nie jest w stanie spełniać swojego zadania… Coś powstrzymuje Dextera przed wbiciem noża w pierś ofiary. Czyżby seryjny morderca stracił zdolność zabijania?

Siostra Dextera Debra (Jennifer Carpenter) wprowadza się do jego mieszkania, ponieważ nie potrafi uporać się ze swoimi osobistymi problemami. Nie może znieść bólu, który tkwi w niej, od kiedy jej narzeczony (brat Dextera) Rudy okazał się psychopatycznym mordercą, którego ścigała. Początkowo w pracy nie wiedzie jej się dobrze, a jej zbytnia nerwowość doprowadza do nieprzyjemnych sytuacji.

informacja prasowa

DexterDexter

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…