"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Fox stawia na Drużynę A 0

Studio 20th Century Fox zdecydowało się wreszcie podjąć kroki w kierunku nakręcenia kinowej wersji serialu z lat 80tych.

Studio 20th Century Fox zdecydowało się ruszyć produkcję kinowej wersji serialu Drużyna A . W dniu dzisiejszym podano, iż planowana premiera filmu to lato 2010 rok. Plany firmy związane są z zupełnie nowym reżyserem. Tym razem w tej roli wymienia się Joe'a Carnahana (As w rękawie). Co więcej postanowiono produkcję zostawić braciom Scott poprzez współprace z ich studiem Scott Free. Scenariuszem zajmuje się Brian Bloom, który ma za zadanie dokonać ewentualnych przeróbek wcześniejszej wersji stworzonej przez Skipa Woodsa.

Carnahan oraz bracia Scott poinformowali, iż w produkcji zamierzają szeroko korzystać z fabuły serialowej opowiadającej o weteranach z Wietnamu, którzy zostali oskarżeni o napad na bank w Hanoi. Uciekają oni z więzienia, w którym przebywają i rozpoczynają działalność jako grupa najemników pod nazwą Drużyna A.

Według wstępnego projektu jedyna zmiana w głównej fabule, jaka może wystąpić to zastąpienie Wietnamu przez Bliski Wschód tak, aby historia była jak najbardziej aktualna. Zdjęcia na planie mają rozpocząć się już w czerwcu tego roku a wstępna data premiery to 11 czerwiec 2010 rok.

Kadr z serialu Drużyna AKadr z serialu Drużyna A

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…