"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Twórca Herosów w nowym projekcie 0

Jesse Alexander producent i scenarzysta Herosów zajmie się nowym projektem, którego pilotowy odcinek zamówiła stacja NBC.

Amerykańska stacja telewizyjna NBC zamówiła pilotowy odcinek futurystycznego projektu producenta i scenarzysty Herosów Jessego Alexandera. Projekt noszący nazwę Day One będzie opowiadał o grupce osób, którym udało się przeżyć globalną katastrofę. Pozostali przy życiu będą musieli nie tylko odbudować całą ziemską infrastrukturę, ale również wyjaśnić zagadkę tajemniczej katastrofy. Całość produkować będzie Universal Media Studios.

Okazuje się, że to nie jedyny fantastyczny projekt serialu telewizyjnego, które dostał zielone światło w Amerykańskich stacjach TV. Niedawno swoją decyzję odnośnie nie zatytułowanego jeszcze serialu Daniela Cerone (Dexter) ogłosiła stacja ABC. Zamówiła ona, bowiem pilotowy odcinek projektu, który dotyczyć będzie historii detektywa z policji w Savannah, który odkrywa, iż jego 11-letni brat to geniusz. Mężczyzna postanawia wspólnie z dzieckiem wyjaśniać tajemnicze zbrodnie.

Jesse AlexanderJesse Alexander

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…