"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Tatum na pokładzie Braterstwa róży 0

Channing Tatum młody gwiazdor znany z filmu Step Up dołączył do obsady filmu Braterstwo Róży studia Warner Bros.

Channing Tatum dołączył do obsady filmu Braterstwo Róży (oryginalny tytuł: The Brotherhood of the Rose), nowej produkcji studia Warner Bros, która jest zarazem adaptacją filmową książki Davida Morrella. Za kamerą stanie Dito Montiel, który pracuje obecnie nad finalną wersją scenariusza. Musi on przerobić wcześniejszą wersje skryptu, jaką napisał Adam Cozad a która nie uzyskała akceptacji studia.

Powieść Davida Morrella opowiada o pewnym agencie CIA, który postanawia zaopiekować się dwoma sierotami. Szkoli ich na tajnych agentów i płatnych morderców pracujących dla rządu USA. Pewnego dnia sami stają się celem i od tego momentu muszą dowiedzieć się, kto czyha na ich życie.

Dotychczas powieść doczekała się ekranizacji telewizyjnej. W roku 1989 stacja NBC nakręciła krótki dwuodcinkowy mini-serial, w którym główną gwiazdą został Robert Mitchum.
Channing Tatum to młody Amerykański aktor, który ostatnimi czasy robi coraz większa karierę. Debiutował od gościnnego występu w serialu CSI: Kryminalne zagadki Miami a następnie wystąpił w Spustoszeniu, Ona to On. Sławę przyniosła mu rola Tyler Gage’a w filmie Step Up z 2006 roku. W tym roku czekają nas 6 filmów z jego udziałem (między innymi: Dear John i Public Enemies).

Channing Tatum w filmie Fighting 2008Channing Tatum w filmie Fighting 2008

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…