http://vimeo.com/mironkundzicz

Robin Hardy chce LeAnn Rimes 0

Reżyser pamiętnego Kultu Robin Hardy, chce, aby gwiazda muzyki country LeAnn Rimes wystąpiła w adaptacji filmowej jego książki, Cowboys for Christ.

Film będzie sequelem jego debiutu filmowego Kult i będzie opowiadał historię małej, Szkockiej społeczności pogan, gdzie niepodejrzewające niczego ofiary, są zwabiane i składane w ofierze.

Kadr z filmu KultKadr z filmu Kult

Zdjęcia mają się rozpocząć w lutym albo marcu następnego roku. Główne role zagrają Christopher Lee, który grał w oryginalnym Kulcie i Vanessa Redgrave. Sean Astin, chciał grać jedną z ról, ale Myślę, że on czuje się za stary do tej roli. Kowboje mają mieć około 19-20 lat, a Sean dobija już do 30. – mówi Hardy.

Teraz skupiam się na znalezieniu odpowiedniej osoby do roli Beth. Chce poszukać kogoś w Teksasie, Nashville i Los Angeles. Bardzo zależy mi na zaangażowaniu LeAnn Rimes. Myślę jednak, że będzie dla nas za droga, więc będę próbował znaleźć kogoś podobnego do niej.

We wrześniu tego roku, planowana jest premiera remaku Kultu. W filmie, którego reżyserem jest Neil LaBute, wystąpią Nicolas Cage, Frances Conroy, czy Ellen Burstyn. Robin Hardy razem z reżyserem, napisali do niego scenariusz.

Myślę, że każdy miłośnik horroru zna film Kult, który wielokrotnie obsadzał wysokie miejsca we wszelakich rankingach na horror wszechczasów, albo najlepszy horror. Liczymy, że Cowboys for Christ będzie tak samo udany.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…