"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Vega marzy o sequelu 0

Alexa Vega podczas promocji DVD z musicalem Repo! The Genetic Opera powiedziała, że liczy na sequel tej produkcji.

Aktorka Alexa Vega (Mali Agenci) poinformowała podczas promocji DVD z musicalem, iż liczy na to, że powstanie sequel lub prequel Repo! The Genetic Opera . Na początku mówiło się o prequelu teraz słyszy się plany dotyczące powstania sequelu. Ale jest to trudne, ponieważ wszyscy chcą to zrobić, ale wiesz, że nie mając dużego wsparcia. Mamy nadzieje, że fani wymuszą na producentach powstanie sequela bądź prequela powiedziała w wywiadzie Vega.

Historia nie jest jeszcze gotowa. Ale można się zastanowić, co się dzieje w GeneCo albo jak oni się tam znaleźli. Albo jak dalej potoczyłaby się cała historia. Myślę, że jest wiele pytań, które nadal potrzebują odpowiedzi. Myślę, że byłoby bardzo ekscytujące powrócić do kręcenia tego filmu. Naprawdę rzadko, kiedy można spotkać ludzi lubiących swoją pracę. A my wszyscy byliśmy autentycznie szczęśliwi podczas produkcji informowała aktorka.

Musical Repo! The Genetic Opera to opowieść o dziwnym wydarzeniu w przyszłości. W roku 2056 z nieznanych przyczyn miliony ludzi umierają z powodu zatrzymania pracy organów wewnętrznych. Pewien naukowiec opracowuje technologię produkcji sztucznych organów a masową ich produkcję podejmuje się bogaty przedsiębiorca. Każdy może kupić organy za odpowiednią cenę, jeśli go nie stać może wziąć na nie kredyt. Ale jeśli nie spłaci długu to organy zostaną mu odebrane.

Alexa Vega w tym roku pracować będzie na planie Australijskiej produkcji Broken Hill. Partnerować jej będą Timothy Hutton i Rhys Wakefield.

Kadr z filmu Repo! The Genetic Opera! 2008Kadr z filmu Repo! The Genetic Opera! 2008

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…