Say hello to my little friend ;>

Włoskie plakaty Franklyna 0

Małymi kroczkami zbliża się premiera bardzo ciekawego projektu jakim jest Franklyn, brytyjskiej opowieść sci-fi w stylu V for Vendetta.

Film jest narracją opowieści dziejących się jednocześnie w Londynie i w przyszłości. Jest to opowieść o czterech zagubionych duszach, podzielonych na dwa światy, które zderzą się ze sobą, a jedna kula zadecyduje o ich przyszłości. Preest jest zamaskowanym i czujnym detektywem, szukającym swojego przeciwnika na ulicach Meanwhile City, fantastycznej metropolii, rządzonej przez wiarę i religijną gorliwość. Esser jest rozbitym człowiekiem, poszukującym swojego syna pośród bezdomnych w Londynie. Milo jest trzydziestokilkuletnim zdesperowanym mężczyzną poszukującym swojej pierwszej miłości. Emilia jest piękną studentką sztuki; jej samobójcze projekty zaczynają zawierać coraz większe odzwierciedlenie kompleksów i śmierci.

Franklyn - plakatyFranklyn - plakaty

Po przełożeniu z włoskiego, zdanie znajdujące się na plakatach znaczy: Dziś wieczorem zabiję człowieka. W Angli premiera odbędzie się w lutym, we Włoszech w kwietnu, a nam zapewne pozostało czekać na DVD.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…