Say hello to my little friend ;>

Cera i Kendrick na zdjęciach obsady Scott Pilgrim vs The World 0

Edgar Wright zamieścił na swoim blogu kolejne dwa zdjęcia prezentujące obsadę swojego najnowszego filmu. Tym razem znaleźli się na nich Michael Cera oraz Anna Kendrick.

Scott Pilgrim vs the World , to adaptacja powieści graficznej w reżyserii Edgara Wrighta. Na pierwszym zdjęciu widzimy Michaela Cera, który wciela się w rolę tytułowego Scotta Piligrima. Na drugim znajduje się Anna Kendrick, odtwórczyni filmowej siostry Michaela, Stacey Pilgrim.

Scott Pilgrim vs. the WorldScott Pilgrim vs. the World

Scott Pilgrim vs. the WorldScott Pilgrim vs. the World

Poza tym w filmie Brie Larson zagra byłą dziewczynę Pilgrima, Envy Adams, do której bohater wciąż coś czuje. Chris Evans wcieli się w postać deskorolkowca i gwiazdę filmową, Lucasa Lee, jednego z byłych Ramony. W pozostałych rolach zobaczymy równie popularnych, młodych aktorów takich jak Mae Whitman (Tinker Bell, Avatar: The Last Airbender) jako Roxy Richter, czwartą ex, kobietę, która jest w połowie ninją. Ellenn Wong zagra Knives Chau, z którą spotyka się Pilgrim. Mark Webber wciela się w Stephena Stillsa, członka zespołu rockowego Pilgrima. Alison Pillbędzie perkusistką, a Johnny Simmons wcieli się w młodego Neila, największego fana zespołu. Aubrey Plaza gra dziewczynę postaci Webbera. Satya Bhabha przypadła rola byłego chłopaka, który potrafi wzywać demoniczne dziewczyny.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…