Say hello to my little friend ;>

Rodriguez mówi o Nerveracker 0

Robert Rodriguez ujawnia kolejne informacje na temat swojego najnowszego, planowanego od dawna projektu pt. Nerveracker.

Dopiero wczoraj pojawiły się pierwsze informacje o tym, że Robert Rodriguez kręci futurystyczny thriller o tytule Nerverackers. Minęło kilka godzin i pojawiły się kolejne informacje. Pierwsza z nich to zmiana tytułu na Nerveracker , czyli liczbę pojedynczą.

To jest jeden z takich projektów, o których marzymy latami, a teraz wreszcie pojawiła się okazja na ich spełnienie. – powiedział Rodriguez – Bob z 'Weinsteine Company'’ zawsze wykazywał chęć współpracy i ekscytację moimi projektami. Właśnie to pchnęło mnie do ich zrealizowania.

Robert RodriguezRobert Rodriguez

Historia umiejscowiona w roku 2085, koncentruje się na bohaterze imieniem Joe Tezca, który jest członkiem elitarnej jednostki zwalczającej przestępstwo w teoretycznie idealnym społeczeństwie przyszłości. Bohater odkrywa, że tajemniczy Nerverackers sieją spustoszenie w mieście. Postanawia konsekwentnie realizować swoją misję i zdemaskować ukrytych przeciwników, póki nie jest jeszcze na to za późno. Zapytacie, czym jest taki Nerveracker? Tego nikt jeszcze nie wie, wygląda na to, że musimy poczekać na pierwsze zdjęcia z filmu. Premiera zaplanowana jest na 16 kwietnia 2010 .

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…