Say hello to my little friend ;>

10 klipów Strażników! 1

Specjalnie dla Was uszykowaliśmy zestawienie 10 klipów promujących najnowszy, głośny film Zacka Snydera – Strażnicy

StrażnicyStrażnicy

Przez ostatnich kilka dni w Stanach pojawiały się coraz to nowsze klipy, wywiady i filmiki z planu nowego projektu Snydera. Wszystko to dlatego, że już 6 marca odbędzie się chyba najgłośniejsza premiera roku. Tym razem dystrybutor UIP uszykował dla nas miłą niespodziankę i będziemy mieli możliwość ruszyć do kin na Strażników w ten sam dzień co Amerykanie.

Strażnicy są filmową adaptacją komiksu Alana Moore’a w reżyseriiZacka Snydera. W filmie grają: Carla Gugino, Malin Akerman, Patrick Wilson, Billy Crudup, Jeffrey Dean Morgan, Jackie Earle Haley, Jackie Earle Haley, Matt Frewer, Matthew Goode. Wspólnymi siłami scenariusz napisali David Hayter i Alex Tse. Muzykę stworzy znany już z 300, Tyler Bates.

Akcja filmu osadzona jest w alternatywnej Ameryce roku 1985, kiedy to przebrani w kostiumy super-bohaterowie są częścią społeczeństwa, a „Zegar Sądu Ostatecznego” – wyznaczający poziom napięcia między USA a Związkiem Radzieckim – stale pokazuje pięć minut do północy. Po śmierci jednego z byłych kolegów, członek samozwańczej straży obywatelskiej, Rorschach postanawia ujawnić intrygę mającą na celu zabicie i zdyskredytowanie wszystkich byłych i obecnych super bohaterów. Łącząc siły ze swoim byłym legionem – rozwydrzoną grupą emerytowanych super bohaterów, z których tylko jeden posiada prawdziwą moc – Rorschach wpada na trop zakrojonego na szeroką skalę spisku, który ma związek z przeszłością i może mieć katastrofalne skutki na przyszłość. Misją Strażników jest czuwanie nad ludzkością… ale kto czuwa nad nimi?

Ratunek na dachu

Ucieczka

Uwaga obywatele

Nawet Doktor Manhattan nie może być wszędzie jednocześnie

Możemy się włamać do piramidy

Z dnia na dzień przyszłość wygląda mroczniej

Możemy uratować świat

Nasze dni są policzone

Nie zostawiaj mnie!

Superman istnieje i jest Amerykaninem

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…