Maniak serialowy lubujący się w telewizji brytyjskiej, która moim skromnym zdaniem bije na głowę wszelkie inne jeśli chodzi o seriale, programy rozrywkowe, filmy dokumentalne i pełnometrażowe. Oprócz tego rzucam okiem na seriale azjatyckie, głównie japońskie. Oczywiście śledzę także wydarzenia na wielkim amerykańskim ekranie. Aktualnie, korespondent z Londynu :)

Demons anulowane? 0

Najprawdopodobniej nie doczekamy się drugiego sezonu serialu o demonicznych stworzeniach i ostatnim przedstawicielu rodu Van Helsing.

Stacja ITV nie była pewna, co do realizacji kolejnej serii, jednak kiedy Phillip Glenister odmówił udziału w dalszych odcinkach projektu, raczej pewne jest, że Demons nie będzie kontynuowany. Ostra fala krytyki i drastycznie opadająca z każdym tygodniem oglądalność przyczyniły się do rezygnacji ITV z nowych epizodów mimo zainwestowania milionów funtów w pierwszy sezon. Decyzja nie jest jeszcze ostateczna, lecz nie ma co się łudzić. Serial okazał się dużym niewypałem, a dla takich nie ma miejsca w telewizji tym bardziej, że w dobie kryzysu ekonomicznego nadawcy TV surowiej spoglądają na wydatki.

DemonsDemons

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…