Nowy numer Grabarza już do pobrania 0

Z radością informujemy, że właśnie ukazał się
jubileuszowy 10-ty numer naszego pisma. Grabarz Polski istnieje już równe 6
miesięcy.

W numerze przeczytacie aż trzy wywiady. Rozmawialiśmy z Sępami czyli Robertem Cichowlasem i Jackiem M. Rostockim, a także z katowicką grupą heavy metalową Crystal Viper oraz z Łukaszem Radeckim. Nie bez powodu wybraliśmy właśnie te osoby: premiera Sępów będzie mieć miejsce za kilka dni, najnowszy album Crystal Viper ukazał się na początku lutego na całym świecie (z wyjątkiem Polski), a zbiór wczesnych opowiadań Łukasza Radeckiego jest dostępny od około miesiąca.

Ponadto zapoznacie się z recenzjami filmowymi – z obszernym tekstem o Nosferatu, symfonii grozy, niedostępnym w Polsce hiszpańskim Quién puede matar a un nińo? (bardziej znanym pod angielskim tytułem Who can kill a child?), a także brytyjskim The Woman in Black.

Książki numeru to premierowe Sępy Rostockiego i Cichowlasa oraz Rowerzysta Adama Zalewskiego i wydane nieco wcześniej: Kraina bez powrotu Radeckiego oraz Zew Krwi Nancy A. Collins.

Nasz konkurs na horror w 100 słowach został rozstrzygnięty. Wyniki w tym numerze. Nagrodzone prace zostaną opublikowane już w następnym Grabarzu, który ukaże się 15-tego marca.

Zapraszamy do lektury!

Ekipa Grabarza – grabarz.net

Grabarz PolskiGrabarz Polski

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…