"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Ridley Scott o Monopoly 0

Reżyser Ridley Scott jest wymieniany jako jeden z potencjalnych reżyserów filmu będącej ekranizacją klasycznej gry Hasbro.

Firma Hasbro postanowiło poradzić sobie z kryzysem w zupełnie inny sposób niż inne przedsiębiorstwa. Postanowiła rozpocząć współprace z przemysłem filmowym, aby jak najwięcej ich produktów trafiło do kin. I tak pojawiły się ekranizacje, że Ridley Scott miałby wyreżyserować ekranizacje klasycznej gry tej firmy – Monopoly . Kultowa dla wielu gra wydaje się jednak być bardzo trudna do pokazania w kinie. Bo czyżby główni bohaterowie mieli chodzić po jakiejś planszy i kupować domki?

Sam Scott dosyć entuzjastycznie podchodzi do całego pomysłu. W wywiadzie dla MTV powiedział, że nie da się dobrze zrozumieć otaczającego świata bez zrozumienia rynków finansowych. Podczas pytania odnośnie ewentualnej fabuły reżyser powiedział: Mamy całkiem dobry pomysł na historię będącą fundamentem filmu. Będzie to najprawdopodobniej ekranizacja opisująca ludzi, którzy przyczynili się do stworzenia tej gry. Ich pasji do niej i procesie produkcji.

Czy ekranizacja spodoba się publiczności? Ciężko powiedzieć. Na pewno tematowi będziemy się przyglądać.

Plansza do gry w MonopolPlansza do gry w Monopol

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…