Say hello to my little friend ;>

Z Sierocińca do Zaćmienia? 0

Pojawiają się kolejne niepewne informacje na temat tego, kto wyreżyseruje Zaćmienie. Dziś na łamach amerykańskich serwisów padło nazwisko reżysera Sierocińca. Czy rzeczywiście Juan Antonio Bayona miałby zająć się ekranizacją trzeciej książki Stephenie Meyer?

Kadr z filmu Zmierzch

Póki co nie ma żadnych pewnych informacji. Studio Summit milczy. Wiadomo jedynie, że producenci filmu mają na oku kilkunastu reżyserów. Wśród niech mieliby znaleźć się: Paul Weitz (Był sobie chłopiec), aktorka Drew Barrymore (I) i James Mangold (Przerwana lekcja muzyki).

Trzecia książka rozpoczyna się od informacji o serii tajemniczych morderstw w Seattle. Do lasów wokół Forks powraca żądna zemsty wampirzyca, a Bella uświadamia sobie, że znowu grozi jej śmiertelne niebezpieczeństwo. W dodatku, wiedząc, że jej decyzja może doprowadzić do odnowienia odwiecznego konfliktu pomiędzy wampirami a wilkołakami, zmuszona jest wybierać pomiędzy miłością Edwarda a przyjaźnią Jacoba. Zbliża się też zakończenie roku szkolnego, a więc termin przemiany – co Bella ma wybrać: życie czy śmierć?

Film ma trafić do kin w czerwcu 2010 roku.

Źrodło: The Hollywood Reporter

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…