Ruszyły zdjęcia do kontynuacji Klątwy! 0

W końcu ruszyły zdjęcia do kontynuacji dreszczowca Klątwa z Sarah Michelle Gellar w roli głównej. Pierwsza część miała być miażdżącą konkurencją Kręgu – wyszło nieco inaczej. Jak wypadnie sequel?

Fabuła The Grudge – Klątwa 2 podobnie jak pierwsza część będzie osadzona w realiach japońskich, czyli w samym Tokio. Główną rolę ponownie powierzone pogromczyni wampirów Sarah Michelle Gellar. W przypadku poprzedniego obrazu wystąpiło w nim gościnniekilka znanych gwiazd, jak będzie tym razem? Producenci narazie tę informacje trzymają w tajemnicy.

pressroompressroom

Tak samo zresztą jak informacje na temat scenariusza. Lakonicznie mówi się o nawiązaniu do niewyjaśnionych wątków z poprzedniej części filmu, a także o nowych splotach fabularnych wymyślonych specjalnie na potrzeby kontynuacji. Można być jednak spokojnej myśli, gdyż nad całością produkcji czuwa Sam Raimi – twórca Martwego Zła , oraz ostatnich dwóch części Spider-Mana . Światowa premiera Klątwy 2 ma mieć miejsce 20 października tego roku

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

sirmajkel

Widzialem "Klatwe" zarowno amerykanska jak i japonska i musze przyznac, ze to ta amerykanska bardziej (sic!) przypadla mi do gustu. Rzecz niebywala wspominalac slabe remake’i "Kregu" i "Dark Water". Wiec czekam na "Klatwe 2" z nadzieja, ze mnie postraszy. A gdzies na horyzoncie majaczy juz remake "The Eye"… Brrrr… az ciarki przechodza! :)

Proszę czekać…