Say hello to my little friend ;>

Zwiastunowy weekend: 14/03/09 0

Zapraszamy wszystkich naszych czytelników do najnowszego przeglądu zwiastunów, które ukazały się w ciągu ostatnich kilku dni. Jak wiadomo nie można pisać osobnych wiadomości o każdym, mniej znanym i mniej popularnym filmie. Może nie każdy zdaje sobie z tego sprawę, ale w ciągu przeciętnego tygodnia wychodzi około 5-10 takich zwiastunów. Warto śledzić takie zapowiedzi, ponieważ często można wyłapać w nich filmy, które chcielibyśmy zobaczyć, a niekoniecznie o nich później usłyszymy. Dlatego powstał nasz przegląd “Zwiastunowy weekend”.

The Mysteries of Pittsburgh

The Mysteries of Pittsburgh

Akcja dzieje się w Pittsburghu na początku lat 80’. Historia opisuje ostatnie, prawdziwe lato młodości Arta Bechsteina (Jon Foster). Bohater męczy się w niesatysfakcjonującej go pracy dla swojej ekscentrycznej dziewczyny, Phlox (Mena Suvari) . Musi też regularnie uczęszczać na obiady z swoim ojcem, gangsterem (Nick Nolte). W głowie Arta rodzi się myśl , że mógłby w ogóle nie istnieje. To, co zaczyna się jako kolejne nudne lato niespodziewanie przeradza się w pełne wrażen chwile, gdy bohater poznaje piękną kobietę (Sienna Miller) i jej chłopaka, Clevelanda (Peter Sarsgaard). Razem odkrywają stronę Arta i Pittsburghu, jakiej wcześniej nie znał.

Zobacz w HD

Przenicowany Świat 2

Przenicowany świat to próba ukazania jednostki w starciu z totalitarnym systemem, refleksja nad mechanizmami władzy i rolą elit. Statek rosyjskiego kosmonauty rozbija się na odległej planecie Sarkasz. Okazuje się, że jest to świat totalitarnej dyktatury. Rządzi nim pięciu anonimowych władców, którzy manipulują społeczeństwem za pomocą specjalnych nadajników. Maksym wstępuje w szeregi rządowego Legionu. Po odmowie wykonania egzekucji cudem uchodzi z życiem i trafia do terrorystycznej opozycji. Niespodziewanie dla samego siebie, zostaje bojownikiem podziemia. Czy tę walkę można wygrać? Przenicowany Świat (Обитаемый остров) został nakręcony na podstawie książki braci Strugackich pod tym samym tytułem.

Ink

Gdy zapadają ciemności i miasto zapada w sen, budzą się dwie siły. Są niewidoczne dla ludzi, ale mogą wpływać na nasze sny. Kiedy jesteśmy pogrążeni we śnie, te dwie siły toczą ze sobą bitwę o nasze dusze. Jedna z nich daje nam siłę i nadzieję poprzez dobre sny, ale druga wykorzystuje koszmary, aby siać w nas zwątpienie i słabość… 8-letnia Emma, budzi się w świecie snów, gdzie porywa ją Ink, przedstawiciel sił zła, brutalny najemnik wpychający w ludzkie dusze koszmary. Od tej pory toczy się batalia o ocalenie Emmy…

Zobacz w HD
Zobacz drugi zwiastun

Milh Handha Al-Bahr

Przepiękny film Annemarie Jacirs’a opisuje gehennę Palestyńczyków. Przedstawiony jest oczami Palestyńsko-Amerykańskiej kobiety, która wraca do Ramallah śladami korzeni swoich rodziców. Film pozwala nam ujrzeć prawdziwe życie ludzi uwięzionych w swoim własnym kraju. Dzięki aktorom, film jest pełen humoru.

Shinjuku Incident

Obraz, w którym Jackie Chan gra swoją pierwszą w pełni dramatyczną rolę, opowiada nielegalnym imigrancie wciągniętym w podziemny świat Tokio.

Anvil! The Story of Anvil

W wieku 14 lat, dwaj szkolni przyjaciele Steve "Lips" Kudlow i Robb Reiner obiecują sobie, że zawsze będą grać razem. Zespół "Anvil", który utworzyli stał się jednym z najlepszych zespołów kanadyjskiego metalu. Ich pierwszy album "Metal on Metal" sprzedawała się w milionach kopii i wywarł wpływ na takie zespoły jak Metalilica, Slayer i Anthrax. Kariera Anvielu obrała jednak inną drogę- mroku.

Zobacz w HD

The Lena Baker Story

Historia życia Leny Baker, pierwszej kobiety, która została skazana na śmierć na krześle elektrycznym w Georgi za zabójstwo swojego pracodawcy, który zmuszał ją do niewolnictwa seksualnego.

Enlighten Up!

Filmowiec Kate Churchill jest zdeterminowana, aby udowodnić, że joga może przekształcić każdego. Nick Rosen jest sceptycznie nastawiony do tego pomysłu, ale zgadza się wziąć udział w tym swego rodzaju eksperymencie. Kate, wprowadza Nicka w tajniki jogi i podróżując po całym świecie analizują różne odmiany tej sztuki. Na swej drodze napotykają znakomitości jogi oraz światowej sławy guru w tej dziedzinie. Nick się załamuje ,napięcie i stres zaczynają brać górę nad jego transformacją. Plany Kate zaczynają się kruszyć. Ostatecznie Nick odnajduje to czego się nie spodziewał.

Zobacz w HD

Management

Jest to historia sprzedawczyni tanich obrazów, która trudni się zaopatrywaniem moteli. Podczas pobytu w jednym z nich wdaje się w namiętny romans z asystentem menedżera. Gdy kobieta następnego dnia wyjeżdża, jej kochanek postanawia za wszelką cenę ją odnaleźć.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…